Tece Taksi - Sahil Martı Taksi

Günümüzde birçok kişi beklemeyi sevmez. Sizde bu beklemeyi sevmeyenlerden iseniz taksi tercihiniz firmamızdan yana olmalıdır. Tece taksihavalimanı transfer hizmetimizde sizlerin bulunduğunuz bölgeye en yakın olan taksimizi en kısa zamanda ulaştırıyor ve havalimanına en kısa yollardan en kısa zamanda gitmenizi sağlıyoruz.

Firmamızın kuruluş gününden bu yana en kaliteli ve en uygun fiyatlar ile ulaşım sağlamakta olduğunu söylemeliyiz. Günümüzde yaygınca görülmekte olan uzun yollardan götürerek daha fazla para almaya çalışan art niyetli kişilerin aksine firmamız sizleri en güvenilir ve en kısa yollardan götürerek hedefinize en yakın zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu yönümüz ile birçok müşterimizi kazanmış olduğumuz da bilinmelidir.

Tece Bölgesinden Adana Şakirpaşa Havalimanına Ulaşım Ücreti

Tece taksi – havalimanı transfer hizmetinde müşterilerimize en uygun imkanları sağlamak adına yoğun bir çalışma sürdürmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin en iyi şekilde ulaşım sağlayabilmesi adına en uygun fiyatlandırmaları yapmaktayız. Günümüzde uzun yollardan götürerek daha fazla para almayı hedefleyen art niyetli şoförlerin aksine firmamız müşterilerini en kısa yollardan ve en kısa zamanda ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Firmamızın Tece bölgesinden Adana Şakirpaşa Havalimanı arasında yaptığı ulaşımda talep ettiği ücret müşterilerin biniş yaptığı alana göre değişiklik göstermektedir. Ancak firmamızın bu yolculuk için sunmakta olduğu bir diğer fırsat ise uzun yollar için sunmakta olduğu indirimden yararlanabiliyor olmalarıdır.

Firmamızın Sunduğu Fırsatlar

Kuruluşumuzdan bu güne kadar geçen süreç içerisinde birçok müşterimizin ulaşım imkanını sağlamış bulunmaktayız. Bu yolculuklarda ilk olarak müşterilerimizin memnuniyetini esas aldık. Bundan sonraki yolculuklarımızda da aynı özen ve aynı memnuniyeti sağlamayı hedeflemekteyiz.

Firmamızın hizmetleri içerisinde birçok çeşitlilik bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisinin Tece taksi – havalimanı transfer gibi havalimanı yolculuklarıdır. Bunun gibi diğer fırsatlarımız şu şekildedir;

  • Firmamız Adana Şakirpaşa Havalimanına 7/24 ulaşım sağlamaktadır.
  • Adana Şakirpaşa Havalimanından Mersin’in her bölgesine ulaşım imknaı sunuyoruz.
  • Mersin’in her bölgesinden Adana Şakirpaşa Havalimanına ulaşım imkanı sunuyoruz.
  • Uzun yol seyahatinde bizi tercih edecek olan müşterilerimize özel olarak indirimlerimiz bulunmaktadır. Bu gibi fırsatlardan yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

tece taksi, tece en yakın taksi, tece taksi durağı, bitaksi